Cześć,
jestem Ola, ale znajomi mówią na mnie Tabaluga :D Założyłam tego bloga, bo chciałam się podzielić z innymi historią, którą nie dawno wymyśliłam. Pierwszy rozdział pojawi się za tydzień, ale potem będę częściej dodawać rozdziały :) Mam nadzieje, że wam się spodoba :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz